ТОКМАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Меню

Важливо

AmKU

NADS

UVPZp

AB

ZRCZ

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

ZOMR

DFSMJB

11.12.2017 на Токмачині провела контрольну перевірку комісія Державної служби з надзвичайних ситуацій України  щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів, нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної  і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб  та ефективності функціонування Токмацької районної ланки Запорізької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

У зв’язку з цим в великий залі засідань Токмацького виконкому відбулася спільна нарада  з особовим складом, яку провели заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Павло Афанасьєв, перший  заступник голови райдержадміністрації Олена Шпак та Токмацький міський голова Ігор Котелевський.

Учасникам наради довели мету та основні завдання контрольної перевірки. Під час перевірки передбачено практичне відпрацювання  та перевірка готовності  аварійно-рятувальних служб  та служб цивільного захисту до дій за призначенням та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Комісія також перевірила заклади охорони здоров'я та освіти.

- Основною метою запланованих заходів є контроль за усуненням недоліків комплексної перевірки, яка відбулася в Запорізькій області у 2015 році. Адже злагоджена робота органів управління цивільного захисту  є однією із складових захисту держави в цілому. Члени комісії максимально намагатимуться надати методичну допомогу керівникам на місцях, аби упередити можливе виникнення надзвичайних ситуацій, для запобігання травмуванню та загибелі населення, особливо в осінньо-зимовий період, - зазначив заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Павло Афанасьєв.

Календар

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Реєстрація

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

DJ

Національний проект «Нове життя»

REMD

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Strategia

Запозичення під державні гарантії

MSRR

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

200-rokiv TG_Shevchenko

PNKh

ECO

Zapobigania_korypcia

ZOTIC

PROON

OSBB

ZOD_TRK

ZP

AB