ТОКМАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Меню

Важливо

AmKU

NADS

UVPZp

AB

ZRCZ

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

ZOMR

DFSMJB

07.10.2017 року, в рамках святкування 247-й річниці міста Запоріжжя, на Прибережній магістралі відбувся Покровський ярмарок. Цього року вперше свої господарські та культурні доробки представили не тільки райони, а й об’єднані територіальні громади області. В заході традиційно взяли участь і колективи художньої самодіяльності та майстри декоративно-прикладного мистецтва Токмацького району. Районну делегацію очолила перший заступник голови райдержадміністрації Олена Шпак. 

Впродовж всієї Набережної магістралі розгорнулися святково прикрашені намети, де було представлено все багатство та майстерність місцевих товаровиробників.  З метою збереження слави Запорізького краю, достойного представлення на ярмарку продукції місцевих товаровиробників, забезпечення населення міста товарами за цінами, нижчими від ринкових, було залучено до участі найширші кола сільських господарств та інших суб’єктів господарювання області. У цьому році кількість учасників збільшилася на 20-30%.  Тому протяжність ярмарки значно збільшилася. Всього в ярмарку свою продукцію представили більше 2 тисяч учасників. За даними організаторів, на Покровський ярмарок приїхало близько 172 машин сільгоспвиробників.

Традиційно кожна територія області оформила свої «візитівки» та тематичні майданчики з урахуванням історичних та культурних традицій району, де поряд з виставкою досягнень сільського господарства і промисловості проходили культурні програми.

Токмацький район був представлений у вигляді гарбузячого містечка, в якому розмістилися: виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва за участю члена Спілки майстрів ковальського мистецтва України Ракшевського О.О. та майстрів – аматорів Житнік К.О. /прикраси з бісеру/, Марченко С.В. /самодіяльний художнік/, Бесага О.І. /інтер'єрні ляльки/, Тиква К.І. /медові пряники/, Бєліца А. С. /інтер'єрні ляльки/, Володіна Л.Г. /вироби з кераміки/. 

На розважальному майданчику гостей свята зустрічали – відповідно зодягнуті персонажі – «Диня» та «Гарбуз». Працювали торгівельні точки від сільських рад району. Родзинкою свята стала виставка-дегустація смаколиків з гарбуза від господинь району. Почесних гостей зустрічали з короваєм вихованці Молочанської дитячої школи мистецтв, а кращі колективи району (народний вокальний колектив «Калинонька» Запорізького ПК та вокальний колектив «Роботяночка» Роботінського СК, чоловічий дует Новенського СБК, вокальний квартет Коханівського СБК, солісти В. Шкуропат, Жовтневий СБК, В. Тюхта, Новопрокопівський СБК) розважали концертною програмою. Національний колорит та патріотичний дух Токмаччини по праву відзначили організатори та учасники ярмарку. Високий професійний рівень артистів Токмацького району у такому масштабному заході, залишив позитивне та тепле враження у гостей та відвідувачів яскравого майданчику

Календар

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Реєстрація

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

DJ

Національний проект «Нове життя»

REMD

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Strategia

Запозичення під державні гарантії

MSRR

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

200-rokiv TG_Shevchenko

PNKh

ECO

Zapobigania_korypcia

ZOTIC

PROON

OSBB

ZOD_TRK

ZP

AB