ТОКМАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Меню

Важливо

AmKU

NADS

UVPZp

AB

ZRCZ

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

ZOMR

DFSMJB

Верховна Рада України підтримала підготовлені Кабінетом Міністрів України рішення, які започатковують медичну реформу в Україні, передусім в частині фінансування галузі та надання державних гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів. Так, за ухвалення урядового законопроекту «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», який розглядався в сесійній залі протягом трьох днів, в цілому проголосували 240  народних депутатів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який перебував у залі Парламенту під час голосування, подякував парламентарям за ухвалення «історичного» для України рішення. «Наше завдання - зробити медичну систему якісною. І сьогодні ми починаємо велику працю: зміну системи медицини в інтересах громадян», - сказав Глава Уряду.

Парламентарі також підтримали за основу технічні зміни до Бюджетного кодексу, які дозволять запровадити ухвалені ініціативи. Коментуючи рішення, в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун відзначала, що йдеться, передусім, про запровадження  принципу «гроші йдуть за пацієнтом» з перехідним періодом до 2020 року, а також фіксацію ролі державного та місцевих бюджетів у системі охорони здоров'я. Таким чином, буде започаткована конкуренція за пацієнтів, підвищиться  якість послуг в медичних закладах. Це також дозволить відійти від ручного керування фінансами і запровадити гідну оплату праці лікарів.

Медична реформа передбачає зміну фінансування системи охорони здоров’я. Бюджетні кошти будуть спрямовуватись не на фінансування медичних закладів згідно кошторису, як зараз, а на оплату надання медичної послуги конкретній людині.

 «Гроші йтимуть за пацієнтом» – в поліклініку, в лікарню, до сімейного лікаря, куди прийшла людина за медичною допомогою. Незалежно від місця знаходження і форми власності медзакладу. Пацієнт самостійно вибиратиме лікаря чи медзаклад, до якого звернутись, держава – оплачуватиме його лікування.

Буде створено Національну службу здоров’я (орган виконавчої влади зі спеціальним статусом), яка виконуватиме функції страховика і єдиного замовника з централізованої закупівлі медичних послуг, а також контролю за дотриманням умов договорів про медичне обслуговування населення. Між медзакладом та Національною службою здоров’я укладається рамковий договір, в якому щорічно встановлюється обсяг послуг, які планується надати пацієнтам. На першому етапі реформи договори НСЗУ будуть укладені з УСІМА лікарнями, щоб ніхто не залишився без медичної допомоги. Медзаклади фінансуватимуться на умовах попередньої оплати згідно з запланованим обсягом наданих громадянам послуг. НСЗУ не володітиме коштами, всі кошти акумулюються в держбюджеті на казначейських рахунках, а НСЗУ виконуватиме лише функцію оператора – перераховуватиме бюджетні кошти медичним закладам згідно укладеними з ними угодами.

Ефективне використання бюджетних коштів, спрямованих на медицину. У 2017 році розмір медичної субвенції з держбюджету складає 55,5 млрд.грн., або 2,1% ВВП. Третина цих коштів фактично втрачається - через утримання непотрібних приміщень, неефективне використання, корупцію. Зараз замість того, аби оплачувати медичні послуги для людей, держава «спалює» ці гроші, утримуючи площі медзакладів, сплановані за нормативами 1970-х років.

Впровадження реформи передбачає, що держава припинить виділяти гроші лікарням тільки за те, що вони існують. Кошти платників податків будуть надаватись за лікування людей, які до цих лікарень звертаються. В проекті бюджету-2018 уряд заклав рекордну суму на фінансування сфери охорони здоров’я - 113,9 млрд.грн. і проведення реформи дозволить використовувати бюджетні кошти максимально ефективно.

Чіткий перелік медпослуг, які оплачує держава. Запроваджується програма медичних гарантій, буде визначено перелік медичних послуг, які на 100% оплачує держава. Перелік щороку визначатиметься Кабінетом Міністрів. Ці послуги та ліки громадяни дійсно отримають безкоштовно. Гарантовано безкоштовною буде: екстрена допомога (невідкладна допомога - термінові операції, в тому числі гострий серцевий напад, інсульт, апендицит, переломи); первинна допомога (допомога лікарів первинної ланки – педіатрів, терапевтів, сімейних лікарів, що працюють в поліклініках, амбулаторіях, мають приватну практику); паліативна допомога (допомога пацієнтам, що мають смертельні захворювання, щоб полегшити їх страждання, перш за все надання адекватного знеболювання), медична допомога дітям до 16 років; медична допомога у зв’язку з вагітністю та пологами.

Обсяг коштів на програму медичних гарантій буде закладатись в розмірі не менше 5% ВВП.

До гарантованого пакету послуг не входять естетична медицина, ліки недоведеної ефективності. Також необхідно буде повністю оплачувати вартість звернень до лікарень без направлення лікаря, крім екстреної допомоги.

Лікарі отримуватимуть гідну оплату, людина – якісні медичні послуги. Впровадження принципу «гроші ходять за пацієнтом» означає, що оплата роботи лікаря буде залежати від кількості пацієнтів та якості послуг, які він їм надає. Людина обирає лікаря, медичний заклад, до якого звернутись за допомогою. І саме до цього лікаря й медичного закладу прийдуть бюджетні гроші за надання медичної допомоги саме цій людині згідно встановленого тарифу.

За такої системи лікар буде зацікавлений якісно лікувати, оскільки до поганого спеціаліста ніхто не прийде. Хороший лікар матиме більше пацієнтів і відповідно більшу зарплату. Лікарі та лікарні конкуруватимуть за пацієнтів і будуть зацікавлені підвищувати якість своїх послуг.

Реформа стартує з первинної ланки медичної допомоги. З наступного року за новою системою фінансування розпочнуть працювати лікарі первинної ланки – сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Українцям потрібно буде обрати сімейного лікаря (терапевта, педіатра) і підписати з ним угоду на медичне обслуговування. Лікаря можна обрати незалежно від свого місця проживання, незалежно від того, де він працює – в поліклініці, приватній клініці чи має власну практику.

Допомога, яку надає сімейний лікар, терапевт, педіатр, буде повністю оплачуватись державою. Для людини вона є безкоштовною. Ця допомога включає: консультації лікаря необмежену кількість разів, профілактичні огляди, базові аналізи, рецепти на доступні ліки, які можна отримати в аптеці безкоштовно або з незначною доплатою, направлення до лікарів-спеціалістів, видачу довідок та листів непрацездатності.

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

«Давши старт медичній реформі Верховна Рада зробила ще один важливий крок – прийнято також в першому читанні внесений Президентом Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», - зазначив Петро Порошенко у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Глава держави наголосив, що цей Закон «відкриває можливості для забезпечення доступної та якісної первинної медичної допомоги для сільських жителів».

«Заклади охорони здоров’я та їх відділення будуть укомплектовані необхідним обладнанням і набором ліків. Сільські лікарі отримають стимулюючу оплату праці і гідні умови для життя. На допомогу жителям села прийде телемедицина, консультування найкращих фахівців», - підкреслив Президент.

За його словами, цей Закон вже має фінансовий ресурс. «Державний бюджет України на 2017 рік вже передбачає виділення 4 млрд грн. на оновлення сільської медицини. Вимагаю, щоб вже в цьому році мешканці сіл відчули реальні зміни на краще», - зазначив Петро Порошенко.

 

За матеріалами офіційного Інтернет-представництва Президента України

19.10.2017  перший заступник голови райдержадміністрації О.Шпак взяла участь в урочистостях, присвячених 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів із населених пунктів Токмацького району, що відбулися на меморіальному комплексі поблизу с. Благодатне Токмацького району.

Концертна програма розпочалася з мітингу – реквієму «Країни серце не забуде ваш подвиг солдатський, звитяжний», де виступили: перший заступник голови РДА О.Шпак, голова Токмацької райради В.Мафтуляк, Токмацький військовий комісар Токмацького ОМВК В.Вітер,  голова районної організації ветеранів Ю. Наконечний, голова СВК «Мирний» В.Хижук, намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря УПЦКП ігумен Пахомій. «Шановні ветерани, жителі Токмацького району! Прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення Токмацького району від нацистських окупантів! Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні. За цей час виросло не одне покоління під мирним небом. Але вшанування героїв незламної сили духу, захисників Вітчизни, які пройшли через горнило воєнного лихоліття, щоб вибороти свободу для себе та нащадків, було і назавжди залишиться нашим святим обов’язком…Нехай наша Токмаччина ніколи не знає та назавжди забуде слово «війна». Вічна пам'ять загиблим воїнам, які віддали в ім'я свободи найдорожче – життя! Честь і слава живим героям-переможцям!»:- такими словами привітала всіх присутніх перший заступник голови райдержадміністрації О.Шпак. На останок відбулось покладання квітів до могил полеглих воїнів. 

Для гостей заходу відбулася концертна програма «Солдатський привал», де виступили кращі колективи народної самодіяльності району.

Всіх учасників свята, гостей, жителів району та прилеглих сіл пригощали солдатською кашею, бутербродами, бойовими «сто грам».

В цілому святкування традиційно пройшло в теплій святковій атмосфері.

19.10.2017  перший заступник голови райдержадміністрації О.Шпак взяла участь в урочистостях, присвячених 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів із населених пунктів Токмацького району, що відбулися на меморіальному комплексі поблизу с. Благодатне Токмацького району.

Концертна програма розпочалася з мітингу – реквієму «Країни серце не забуде ваш подвиг солдатський, звитяжний», де виступили: перший заступник голови РДА О.Шпак, голова Токмацької райради В.Мафтуляк, Токмацький військовий комісар Токмацького ОМВК В.Вітер,  голова районної організації ветеранів Ю. Наконечний, голова СВК «Мирний» В.Хижук, намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря УПЦКП ігумен Пахомій. «Шановні ветерани, жителі Токмацького району! Прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення Токмацького району від нацистських окупантів! Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні. За цей час виросло не одне покоління під мирним небом. Але вшанування героїв незламної сили духу, захисників Вітчизни, які пройшли через горнило воєнного лихоліття, щоб вибороти свободу для себе та нащадків, було і назавжди залишиться нашим святим обов’язком…Нехай наша Токмаччина ніколи не знає та назавжди забуде слово «війна». Вічна пам'ять загиблим воїнам, які віддали в ім'я свободи найдорожче – життя! Честь і слава живим героям-переможцям!»:- такими словами привітала всіх присутніх перший заступник голови райдержадміністрації О.Шпак. На останок відбулось покладання квітів до могил полеглих воїнів. 

 

Для гостей заходу відбулася концертна програма «Солдатський привал», де виступили кращі колективи народної самодіяльності району.

Всіх учасників свята, гостей, жителів району та прилеглих сіл пригощали солдатською кашею, бутербродами, бойовими «сто грам».

В цілому святкування традиційно пройшло в теплій святковій атмосфері.

У пятницю, 20 жовтня 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться «гаряча» телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

Для цього Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО» (https://prozorro.gov.ua), міжнародними консультантами за активної участі Держенергоефективності створено окремий модуль для закупівель енергосервісу. Така потреба виникла через специфіку ЕСКО, головним чином через відбір переможця тендеру не за найменшою ціною, як при стандартних закупівлях товарів, робіт чи послуг, а за найвищим показником ефективності енергосервісного договору. Цей показник є інвестиційною оцінкою привабливості проекту для замовника – бюджетної установи.

Найближчим часом інші авторизовані електронні майданчики також зможуть долучитися до проведення електронних закупівель енергосервісу. Майданчики готові надавати технічну підтримку для учасників та замовників тендеру. На кожному сайті буде окрема інструкція.

Очікується, що перші електронні ЕСКО-тендери буде проведено вже цього року.

«Запровадження спеціального модулю для електронних закупівель енергосервісу – довгоочікуваний крок для повноцінного запуску ЕСКО-механізму в Україні. Таким чином, відкрито шлях для роботи як замовників, так і потенційних виконавців ЕСКО-послуг», - прокоментував Голова Держенергоефективності С.Савчук.

Голова Агентства відзначив, що у тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 11 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.

База таких ЕСКО-об’єктів продовжуватиме розширюватися. Влада на місцях проявляє все більше активності у цьому питанні. Для порівняння якщо у 2016 році до бази внесено 2120 ЕСКО-об’єктів, то цьогоріч – понад 11 тисяч.

Безпосередню роль у цьому процесі відіграла і широко роз’яснювальна кампанія Держенергоефективності. Так, у 2016-2017 роках проведено 20 регіональних роз’яснювальних семінарів для майже 4 тисяч учасників ринку ЕСКО.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив квартальний звіт роботи Уряду і звернув увагу на незмінність пріоритетів роботи Кабінету Міністрів. В їх числі – економічне зростання, безпека й оборона, боротьба з корупцією, інвестиції в людський капітал.

Прем’єр-міністр підкреслив, що за останні місяці Уряд сформував бюджетну резолюцію в горизонті трьох років, вчасно вніс до Парламенту проект Державного бюджету на 2018 рік, ухвалив низку рішень для підвищення кредитного рейтингу держави і вийшов на ринок запозичень.  

На думку Глави Уряду, наразі стоїть завдання прискорити економічний ріст, сформувати сприятливий інвестиційний клімат, продовжити розвиток промисловості.

Представляючи результати роботи Уряду, Володимир Гройсман звернув увагу на те, що закладений Урядом ріст економіки на наступний рік в 3% – це ріст випуску продукції на 400 млрд грн, це десятки тисяч нових робочих місць, а також ріст фонду оплати праці на 180 млрд грн.

«Цифри – не граничні, їх можна збільшувати при умові здійснення системних реформ і змін», - сказав Володимир Гройсман.

Говорячи про інвестиційний клімат, Глава Уряду підкреслив, що вже сьогодні бізнес працює в прогнозованих умовах, використовуючи електронні реєстри, зокрема реєстр повернення ПДВ, який запрацював влітку і раз і назавжди зняв проблему значною корупції у цій сфері.  Ефект помітний і в роботі митниці: на третину зріс обсяг надходжень, ведуться роботи з контрабандою. «На часі – створення умов контролю і об’єднання баз даних з міжнародними  партнерами», - додав Володимир Гройсман.

Великі сподівання урядовці пов’язують з приватизацією та оновленням системи управління держпідприємствами та державними банками. На думку Глави Уряду, значним кроком у цьому напрямку має стати ухвалення нового закону про приватизацію і подальше використання системи ProZorro в малій приватизації.

Окремий пункт порядку денного роботи Уряду – підтримка агросектору, як однієї з потужних точок росту економіки. За ініціативи Кабміну вже працюють програми прямої підтримки агровиробництв, компенсації вартості сільгосптехніки. На часі, впевнений Володимир Гройсман, запровадження програм підтримки фермерських господарств та підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, в тому числі орієнтованих на експорт.  

У цьому контексті, зазначив Прем’єр-міністр, великого значення набувають наші логістичні можливості – порти, аеропорти, залізниця, дороги. «Маю надію, що українці помічають, що ми вийшли на безпрецедентні обсяги виконання ремонтно-будівельних робіт на дорогах. Наступного року маємо на третину збільшити фінансування дорожніх робіт», - сказав Володимир Гройсман. 

Результати введення в дію пенсійної реформи у Запорізькій області обговорили під час наради голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з заступниками голови, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату.

За інформацією в.о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлани Жмурко, за станом на 1 жовтня 2017 року в області налічується 575,5 тисяч пенсіонерів, у тому числі 22,1 тисячі військовослужбовців та працівників силових структур.

В області перерахунок пенсій проведено 563,4 тисячам пенсіонерів (98 % від загальної чисельності). Органами Пенсійного фонду проведено перерахунок пенсій з врахуванням їх осучаснення, застосування встановленого нового мінімального розміру, скасування оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам. Після перерахування середній розмір пенсій зріс з 1959,91 грн до 2653 тисяч грн., або на 35%.

Починаючи з 11 жовтня, в області розпочато виплату підвищених пенсій. Для їх фінансування банківським установам та відділенням поштового зв’язку на сьогодні додатково направлено 137,3 млн. грн. Всього місячна потреба в коштах зросте на 368,3 млн. грн. і на кінець жовтня загальна сума на виплати складе 1 463,3 млн. грн. Впродовж 9 місяців поточного року на виплату пенсій спрямовано 9,4 млрд. грн.

- Управління Пенсійного фонду в області продовжують перерахунки пенсій, які потребують додаткових уточнень. Для успішної реалізації пенсійної реформи проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота. Фахівці органів Фонду надають консультації та роз’яснення різним категоріям громадян щодо суті змін. Для задоволення очікуваних масових звернень громадян прийнято рішення збільшити кількість фахівців, працюючих в «єдиних вікнах», на «гарячих» телефонних лініях управлінь, - зазначила Світлана Жмурко.

З метою наповнення бюджету Пенсійного фонду для своєчасного фінансування пенсійних виплат голова облдержадміністрації Костянтин Бриль доручив головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення активізувати роботу робочих груп щодо дотримання законодавства про працю та підвищення рівня оплати праці, зокрема виявлення неоформлених найманих працівників та легалізації заробітної плати, дотримання державних гарантій в частині виплати заробітної плати в розмірі не менше мінімального, заслуховування керівників, у яких працівники отримують заробітну плату менше мінімального розміру.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Шановні ветерани, жителі Токмацького району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення Токмацького району від нацистських окупантів!

Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні.

За цей час виросло не одне покоління під мирним небом. Але вшанування героїв незламної сили духу, захисників Вітчизни, які пройшли через горнило воєнного лихоліття, щоб вибороти свободу для себе та нащадків, було і назавжди залишиться нашим святим обов’язком. Ми низько силяємо голови перед воїнами, яким не судилося дожити до Великої Перемоги.  Вклоняємося сивочолим ветеранам, які залишаються для нас прикладом мужності, патріотизму та служіння Батьківщині.

Доземний уклін вам, творцям Великої Перемоги,  за рідний край, за хоробрість вашу, за віру вашу – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової, на окупованій території, хто працював в тилу. Для кожного з нас, шановні ветерани, ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім'я  життя на землі.

Від усього серця висловлюємо вам, солдати Перемоги, слова безмежної вдячності за ратний подвиг, тяжку працю, відновлення мирного життя повоєнних років. Своїм героїчним минулим ви заслужили гідні умови життя, спокійний забезпечений відпочинок, шану нащадків.

Сьогодні, коли наша країна змушена взятися за зброю, щоб захищати свою цілісність і незалежність, ваш подвиг набуває особливого сенсу. Ми будемо гідні вас та пам'яті  загиблих – кожною миттю життя, кожним кроком.

Бажаємо всім міцного здоров'я, добрих і щасливих літ, добробуту та злагоди кожній родині, світлого та мирного неба над вашими оселями. Нехай здійсняться всі ваші мрії та надії. Нехай наша Токмаччина ніколи не знає та назавжди забуде слово «війна».

Вічна пам'ять загиблим воїнам, які віддали в ім'я свободи найдорожче – життя! Честь і слава живим героям-переможцям!

 

З повагою,

Олена Шпак, перший заступник голови Токмацької  райдержадміністрації

18.10.2017 під керівництвом голови районної ради В.Мафтуляка відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів (із 26 загального складу), перший заступник РДА О.Шпак, Молочанський міський та сільські голови, начальники структурних підрозділів РДА, представники Прокуратури, делегація медичних працівників  Токмацької ЦРБ на чолі з головним лікарем В.Тарасенком. На сесії розглянуті питання порядку денного: Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року №8 «Про «Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Токмацькому районі на 2017 рік»; Про внесення змін до рішення районної ради від 17.08.2016 № 3 «Про Програму розвитку вторинної медичної допомоги у Токмацькому районі на 2016-2020 роки»; Про внесення змін до Програми розвитку освіти Токмацького району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.01.2013 року із змінами; Про внесення змін до Цільової розвитку фізичної культури і спорту в Токмацькому районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.02.2017 року №3»; Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанськ Токмацького району; Про додаткові пільги на харчування в дошкільних групах навчально-виховних комплексів Токмацького району; Про створення комунальної установи « Інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької районної ради Запорізької області; Про  Порядок проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької районної ради Запорізької області; Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької районної ради Запорізької області; Про звільнення від плати за соціальне обслуговування; Про внесення змін до рішення Токмацької районної ради від 23 грудня 2016 року № 5 «Про районну програму соціальної підтримки ветеранів війни та праці, інвалідів, інших малозабезпечених громадян, які потребують допомоги на 2017-2019 роки»; Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 28.02.2017 № 9 «Про Програму організації та забезпечення мобілізаційної підготовки та мобілізації в Токмацькому районі на 2017 рік»; Про внесення змін та доповнень до рішення Токмацької районної ради від 21 квітня 2017 року №10 «Про Програму створення (нарощування) місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2017-2019 роки»; Про внесення змін до «Програми розвитку культури Токмацького району на 2013 – 2017 роки», затвердженої рішенням Токмацької районної ради  від 21.05.2013  №2; про Програму  підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських  функцій місцевих органів  виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Токмацького району  на 2017 рік; Про затвердження звіту районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року; Про внесення змін та доповнень  до рішення районної ради від   23.12.2016 № 11 «Про районний бюджет на 2017 рік»; Про звіт щодо базового відстеження регуляторного акта «Про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанська Токмацького району, спільної сумісної власності територіальних громад м. Токмак та Токмацького району»; Про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанська Токмацького району; Про присвоєння звання «Почесний громадянин Токмацького району» Сардаку Миколі Тимофійовичу; Про присвоєння звання «Почесний громадянин Токмацького району»  Кравченку Анатолію Олександровичу»; Про присвоєння чергового рангу голові районної ради Мафтуляку В.П.; Про присвоєння чергового  рангу заступнику голови районної ради Матвієнко В.В..

Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті рішення. Рішення по наступним питанням не прийняті: Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької районної ради Запорізької області;  Про  Порядок проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької районної ради Запорізької області; Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької районної ради Запорізької області.

З-поміж інших розглядалося актуальне питання фінансування заробітної плати лікарів та медичного персоналу вищезгаданої установи. Питання було проголосоване. З боку головного лікаря пролунали слова порозуміння та обіцянки особистого контролю за наданням своєчасної та якісної медичної допомоги населенню району на рівні з міським населенням.

Календар

<< < жовтня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Реєстрація

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

DJ

Національний проект «Нове життя»

REMD

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Strategia

Запозичення під державні гарантії

MSRR

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

200-rokiv TG_Shevchenko

PNKh

ECO

Zapobigania_korypcia

ZOTIC

PROON

OSBB

ZOD_TRK

ZP

AB