ТОКМАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Меню

Важливо

AmKU

NADS

UVPZp

AB

ZRCZ

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

ZOMR

DFSMJB

жовтня 2017

31 жовтня 2017

31.10.2017 заступник голови райдержадміністрації В.Братіщенко провів засідання тендерного комітету Токмацької РДА.

31.10.2017 заступник голови РДА В.Братіщенко  провів засідання тендерного комітету Токмацької райдержадміністрації, де розглядалося питання про внесення змін до додатку до річного плану закупівель  Токмацької районної  державної адміністрації на 2017 рік. За результатами засідання було вирішено: затвердити зміни до річного плану закупівель на 2017 рік та оприлюднити на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня його затвердження; розпочати підготовку технічних вимог та всіх необхідних документів, що стосуються проведення допорогових закупівель, на які отримано фінансування з районного бюджету; оголосити вище вказані допорогові закупівлі в електронній системі «ProZorro»  у листопаді 2017 року відповідно до чинного законодавства.

Читать далее

31.10.2017 в Токмацькому районному будинку творчості школярів відбулось чергове засідання методичного об’єднання керівників гуртків різних напрямків.

Позашкільна освіта Токмацького району має вагоме місце в системі безперервної освіти, є її невід’ємною ланкою і спрямована на створення умов для творчого, інтелектуального, духовного,фізичного розвитку дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час, підготовку учнів до життя в соціумі, задоволення їх потреб у різних видах творчої діяльності.

Основною формою роботи з учнями в РБТШ є гурток. В останній день жовтня 31.10.2017  в Токмацькому районному будинку творчості школярів відбулось чергове засідання методичного об’єднання керівників гуртків різних напрямків. Це було цікаве, живе спілкування між творчими людьми, колегами. Кожен ділився власним досвідом, проблемами, маленькими таємницями, методами роботи з гуртківцями.

Костюк О.Г. директор РБТШ, детально розповіла про необхідність формування педагогічної майстерності вчителя – позашкільника, постійне її підвищення. Майстерність… не є якимось особливим мистецтвом, яке вимагає таланту, але це спеціальність, якій треба вчитися.

Методист РБТШ, Снігірьова Н.О., наголосила про необхідність самоосвіти для кожного керівника гуртка, постійне поповнення досвіду інтелектуального та духовного розвитку.

Особливо позитивним моментом був майстер клас по створенню ляльки – мотанки на вдачу для кожного учасника заходу. Заняття було дуже насиченим, емоційним, продуктивним.

Читать далее

31.10.2017 заступник голови РДА В.Братіщенко провів чергове засідання районної комісії

31.10.2017 заступник голови РДА В.Братіщенко провів засідання районної комісії по призначенню державних соціальних допомог та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянули питання порядку денного: про  призначення державних соціальних допомог. Призначено субсидій – 49; призначено (відновлено) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам – 15  ДСД малозабезпеченим сім'ям – 3;  пільги УБД та сім'ям загиблих  – 2; монетизація субсидій - 3.

Читать далее

Перспективи галузі тваринництва пов'язані з реалізацією інвестиційних проектів

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації підбито підсумки роботи галузі тваринництва за січень-вересень 2017 року.

Так, на 01.10.2017 по всіх категоріях господарств виробництво продукції тваринництва склало: м'яса – 47,2 тис. тонн (89,2 % до рівня минулого року); молока – 210,2 тис. тонн (100,8 %); яєць – 525,1 млн. штук (97,7 %); вовни – 79,0 тонн (98,8 %).

Чисельність поголів’я великої рогатої худоби у господарствах області налічує 135,8 тис. голів або 105,2 % до минулого року, в тому числі поголів’я корів - 58,4 тис. голів (99,5 %).

Збільшено поголів’я великої рогатої худоби на 219 голів (101,0 % до рівня минулого року), поголів’я дійної череди - на 133 голови (101,9 %).

Поголів’я свиней становить 243,1 тис. або 80,0 % до минулого року, птиці - 5,9 млн. голів (92,3 %), овець – 73,9 тис. голів (99,6 % до рівня минулого року).

Надій молока на одну корову у сільгосппідприємствах зріс на 338 кг і склав 4000 кг або 109,2 % до рівня минулого року.

Виробництво молока у сільгосппідприємствах зросло в 11 районах і досягло 28,4 тис. тонн, що на 2,4 тис. тонн більше минулорічного показника (109,2 %). Найбільше зросло виробництво молока у Більмацькому, Кам`янсько-Дніпровському, Оріхівському, Запорізькому, Чернігівському, Вільнянському та Приморському районах.

Найвища продуктивність дійної череди корів у ПАТ «Племзавод «Степний» Кам`янсько - Дніпровського району – 7537 кг молока на одну корову, ТОВ «Татекс СПФ» Оріхівського району – 7285 кг, ТОВ Агрофірма «Нива» Запорізького району – 6201 кг, ФГ «Саєнко» Чернігівського району – 5556 кг, ТОВ Агрофірма «40 років Агро» Більмацького району – 5415 кг, ПСП «Росія» Бердянського району – 5219 кг та СВК «Росія» Великобілозерського району – 4528 кг.

Виробництво м'яса зросло у п’яти районах, найбільше - у Вільнянському, Мелітопольському, Токмацькому та Більмацькому.

Нарощуванню поголів'я великої рогатої худоби сприяє Програма розвитку галузі молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах Запорізької області на 2014-2018 роки, якою передбачено щорічне виділення коштів з обласного бюджету в розмірі 1,0 млн. грн.. із розрахунку виплати 5,0 тис. грн.. за кожну прирощену голову дійного стада корів.

Ефективність використання отриманих коштів у рамках Програми фахівці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації перевірили в ТОВ «Агрофірма «Нива» Запорізького району, ТОВ «Татекс СПФ» Оріхівського району, ПрАТ «Молочанське міжрайплемпідприємство» Токмацького району, ПАТ «Племзавод «Степний» Кам`янсько-Дніпровському району та ПСП «Приморський» Приморського району.

Читать далее

30 жовтня 2017

“Пісні, народжені в АТО” – це не реквієм, а свято життя”

Делегація Токмацького району під головуванням заступника голови райдержадміністрації В.Братіщенка у складі учасників АТО, волонтерів,  взяли участь у першому в Запорізькому краї фестивалі «Пісні, народжені в АТО». Фестиваль відбувся у Мелітопольському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка за ініціативи громадської організації Центр «Побратим» і Мелітопольської міської ради.

Учасники АТО і волонтери з різних міст України співали пісні про бойових побратимів, які мужньо захищали рідну землю та віддали своє життя за майбутню перемогу України. Їх пісні – про справжню чоловічу дружбу, мир у рідному домі та надію на краще. Авторські пісні виконали барди з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Кропивницького, Кам’янця-Подільського Херсону, Лозової, Мелітополя, Умані. Озвучені ними почуття і біль пронизували тіло й душу слухачів, серед яких переважна більшість — воїни, безпосередні учасники бойових дій на сході. Було багато й рідних тих хлопців, які не повернулися з фронту.

 Виконавці пісень розповідали, що їх композиції народжувались на передовій, в шпиталях і навіть в полоні. Пісні підіймали бойовий дух, допомагали вижити в найтяжчу мить. Бійці сподіваються відкласти автомати та взятися за гітари назавжди – вже під мирним небом. А своєю творчістю розповідати наступним поколінням як викарбовувалася українська незалежність. Їх підтримували бойові побратими: хто оплесками, хто квітами, а хто і танцем. Гостем фестивалю став ансамбль сучасного танцю «Star Light» Мелітопольського вищого училища культури.

У програмі благодійного фестивалю відбувся показ документального фільму «Січ» з ветераном АТО, запорізьким «кіборгом» В`ячеславом Зайцевим у головної ролі.

 Також в рамках фестивалю пройшла акція зі збору фінансової допомоги на лікування бійця 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Олександра Осіпова.

Після завершення концертної програми учасники бойових дій мали змогу поспілкуватися в неформальній обстановці, згадати минулі події, адже серед присутніх було багато бойових товаришів з різних куточків України. Кожен з них, повертаючись додому, потребує психологічного розвантаження, тому участь у такого роду фестивалях чи виступах дуже важлива. Також важко переоцінити важливість для молодого покоління проведення подібних заходах задля виховання почуття патріотизму, національної свідомості та активної громадянської позиції.

Читать далее

О.Шпак провела оперативну нараду за участю керівників правоохоронних органів та структурних підрозділів з питань соціально-політичної та оперативної обстановки в регіоні.

О.Шпак провела оперативну нараду за участю керівників правоохоронних органів та структурних підрозділів з питань соціально-політичної та оперативної обстановки в регіоні. Присутні доповіли про стан оперативної обстановки на території району з 23.10.2017 по 29.10.2017 та намітили плани роботи на тиждень.

Читать далее

30.10.2017 перший заступник голови РДА О.Шпак провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району.

30.10.2017 перший заступник голови РДА О.Шпак провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, наповнення місцевих бюджетів, протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану. Керівники територіальних органів ЦОВВ доповіли про роботу за тиждень та стан справ у підлеглих організаціях. Начальник управління фінансів РДА звітувала щодо виконання плану доходів бюджету Токмацького району в розрізі м. Молочанськ та сільрад. Станом на 27.10.2017 виконання дохідної частини бюджету району за власними надходженнями становить за січень-жовтень 111,2%, в тому числі за жовтень поточного року – 74,8%. Перший заступник начальника Токмацького об’єднаного Пенсійного фонду України в Запорізькій області доповіла про стан перерахунку пенсій в районі. Перерахунку підлягало 98,3% пенсіонерів, середній розмір підвищення склав 465 грн. На нараді також були обговорені питання про: облік безробітних в Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості; випадки захворювання домашніх тварин на сказ та заходи щодо їх ліквідації; надання послуг з газо- та електропостачання; підготовку до відзначення Дня працівників соціальної сфери, опалення в ЗНЗ, температурний режим у стаціонарах медичних закладів; участь нашої делегації у фестивалі «Пісні, народжені в АТО», що відбувся 28.10.2017 у м.Мелітополь, тощо. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.

Читать далее

До уваги сільських голів, жителів населених пунктів, фермерів, користувачів земельних ділянок та водних об'єктів!

Запрошуємо Вас долучитися до заходів щодо укріплення берегів малих річок, річок, потічків, озер, ставків шляхом їх заліснення (посадки кущів, верби, вільхи) та залуження прибережно-захисних ліній заради збереження цінних земель та уникнення руйнування берегової лінії водних об’єктів.

Читать далее

Календар

<< < жовтня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Реєстрація

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

DJ

Національний проект «Нове життя»

REMD

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Strategia

Запозичення під державні гарантії

MSRR

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

200-rokiv TG_Shevchenko

PNKh

ECO

Zapobigania_korypcia

ZOTIC

PROON

OSBB

ZOD_TRK

ZP

AB