ТОКМАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Меню

Важливо

AmKU

NADS

UVPZp

AB

ZRCZ

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

ZOMR

DFSMJB

13 жовтня 2017

Вітання першого заступника голови ТРДА Олени Шпак з Днем захисника України

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з українськими національними святами – Днем захисника України, Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Вшанування державою своїх захисників 14 жовтня, в День Покрови Пресвятої Богородиці, є продовженням давніх українських козацьких традицій.

День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги наших предків – козаків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. Згадаємо Пресвяту Богородицю, що завжди вважалася покровителькою, заступницею славного війська козацького та всього українського народу.

Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами всіх громадян України,  гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників!

Вітаємо усіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок захисника рідної землі, брав і бере участь у бойових діях та боронить кордони Вітчизни.

Нехай  єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Слава українському війську! Слава українському козацтву! Слава Україні!

 

З повагою,

перший заступник голови Токмацької  райдержадміністрації                              Олена Шпак

Читать далее

Урочистості до Дня українського козацтва, до Дня молитви за всіх полеглих за волю і державність України, до Дня захисника України і Свята Покрови Пресвятої Богородиці "На варті Вітчизни".

1

3 жовтня в палаці культури «Зоряний», що в с. Запоріжжя, пройшли святкові урочистості до Дня українського козацтва, до Дня молитви за всіх полеглих за волю і державність України, до Дня захисника України і Свята Покрови Пресвятої Богородиці "На варті Вітчизни", в яких взяли участь перший заступник голови РДА О.Шпак, голова Токмацької райради В.Мафтуляк, Токмацький військовий комісар Токмацького ОМВК В.Вітер, голова Запорізької організації ветеранів війни та праці Ю.Попова, Благочинний Токмацького церковного округу Протоієрей Микола, керівники структурних підрозділів РДА, волонтери, учасники АТО, ветерани, громадськість Молочанської міської та сільських рад району. Посадовці звертались до гостей зі словами привітань та подяки всім воїнам, які сьогодні захищають нашу незалежність та територіальну цілісність України: «…Українська доля невід’ємна від викликів часу. Сьогодні головна наша сила – це українці, що несуть у своєму серці козацький дух волі наших пращурів, дієвість та підтримку, яка сьогодні необхідна країні. Протягом багатьох століть свято Покрови було головним для українських вояків. Саме тому День захисника України покликаний стати святом усіх сучасних воїнів та ветеранів, днем вшанування всіх, хто упродовж століть обороняв українську землю…».

Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв, які віддали своє життя за цілісність та незалежність нашої держави та мирних жителів Донбасу,  і серед загиблих наших земляків  - О.Шелепаєва, П.Левчука, І.Гребінця, М.Шумака.

Під час заходу вихованці Молочанської  дитячої школи мистецтв, учасники художньої самодіяльності Новенського СБК, Новомиколаївського СБК, Запорізького ПК, Новопрокопівського СБК подарували гостям свята чудовий концерт.

Читать далее

13.10.2017 в Токмацькій райдержадміністрації відбулися урочисті збори з нагоди Дня захисника України.

13.10.2017 перший заступник голови райдержадміністрації О.Шпак провела урочисті збори в Токмацькій РДА з нагоди Дня захисника України. «…День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги наших предків – козаків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. Згадаємо Пресвяту Богородицю, що завжди вважалася покровителькою, заступницею славного війська козацького та всього українського народу. Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами всіх громадян України,  гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників! Вітаємо усіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок захисника рідної землі, брав і бере участь у бойових діях та боронить кордони Вітчизни…»: - такими словами привітала всю чоловічу частину держслужбовців та працівників РДА О.Шпак.

Читать далее

Костянтин Бриль: «Найкращий час для іноземних партнерів доєднатися до позитивного тренду економічного зростання Запорізького краю – це вже зараз»

У виставковому центрі «Козак-Палац» відкрився ІІ міжнародний форум «InCo Forum-2017», присвячений актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу.

У заході взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, а також представники органів влади та територіальних громад, дипломати, українські та зарубіжні інвестори, власники бізнесу, топ-менеджери, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги.

Захід ініційовано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою обласною радою, Запорізькою міською радою, Агенцією регіонального розвитку в Запорізькій області, Торгово-промисловою палатою України, Запорізькою торгово-промисловою палатою, ЗВПУ «Центр розвитку місцевого самоврядування».

У форумі беруть участь представники близько 50 країн світу. Зокрема, до Запоріжжя прибули 27 Надзвичайних та Повноважних послів в Україні: Болгарії, Грузії, Казахстану, ОАЕ, Узбекистану, Хорватії, Чорногорії та багатьох інших країн, представники ЄС в Україні.

Спікери форуму – 40 авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізації, енергоефективності, бізнес-стратегій, представники міжнародних донорських організацій ПРООН, USAID, U-LEAD, Фонду «Відродження», GIZ (Німеччина).

Очільник регіону  привітав гостей форуму.

-  Запорізька область відома в Україні та поза її межами як центр промислового виробництва, серце енергетики Європи та одна з провідних виробників продукції сільського господарства. Всі ці фактори, разом із вигідним географічним положенням і сприятливими кліматичними умовами, складають економічний та інвестиційний потенціал України. Кожен потенціал потребує імпульсу для розвитку. Для Запорізької області таким імпульсом стало проведення в 2016 році першого Міжнародного форуму з інтеграції та кооперації. Саме під час нього ми змогли відкрити наш регіон як для іноземних партнерів, так і для українського бізнесу, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Глава області відзначив анонсований у минулому році проект компанії НІБУЛОН з будівництва зернового терміналу на території області, який уже у травні 2017 був реалізований. Грандіозне підприємство було зведено лише за 100 днів. Костянтин Бриль подякував особисто Герою України Олексію Вадатурському, який показав приклад соціально відповідального бізнесу.

За словами Костянтина Бриля, нині в Запорізькій області робиться все можливе для того, щоб створити комфортні умови для інвесторів. Одним із інноваційних інструментів, що був упроваджений в Запорізькій області вперше в Україні, стала  Інженерна палата. Рік тому з нашими партнерами із землі Саксонія-Ангальт Федеративної Республіки Німеччина було підписано відповідну угоду і зараз Німецько-Українська Інженерна палата Запорізької області вже проводить заходи, спрямовані перш за все на підвищення енергетичної ефективності закладів соцсфери.

Запорізький регіон має значні здобутки та перспективи, які раніше не були відкриті для іноземних партнерів. Тому з метою промоції було розроблено важливий документ - Інвестиційний паспорт Запорізької області. Всі ці заходи створили передумови для того, щоб Запорізький регіон вийшов на якісно нові показники інвестиційної діяльності.

Особливо Костянтин Бриль підкреслив участь у форумі об’єднаних територіальних громад.

- Саме ефективна реалізація реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, дозволяє об’єднаним громадам стати повноцінними суб’єктами залучення інвестицій. У цьому контексті не можу не відзначити, що в Запорізькій області послідовно впроваджується ухвалена на минулому Форумі методологія залучення інвестицій в об’єднані територіальні громади. І вже зараз перші спроможні громади презентують свої інвестиційні паспорти, розроблені за підтримки облдержадміністрації, Агенції регіонального розвитку Запорізької області та проекту U-Lead. Шановне панство, наша країна надає світовій спільноті чіткий сигнал: попри агресію сусідньої держави, попри виклики з подолання наслідків неефективного управління Україна не просто може демонструвати економічне зростання, вона його демонструє. І найкращий час для іноземних партнерів доєднатися до позитивного тренду економічного зростання – це вже зараз! Ми – відкриті для світу, наша продукція якісна, ми маємо що продемонструвати, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час Форуму підписано важливі міжнародні угоди:

• Договір про внесок ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» у розвиток соціальної інфраструктури Гірсівської об’єднаної територіальної громади;

• Угода про співробітництво між Асоціацією турецько-українських бізнесменів TUID та Запорізькою торгово-промисловою палатою;

• Угода про співробітництво між Міжнародним трейд-клубом та Запорізькою торгово-промисловою палатою.

Одночасно з Форумом у виставковому центрі «Козак-Палац» працюють спеціалізовані виставки та тематичні експозиції. Так, на інформаційному стенді Запорізької області за допомогою спеціально розробленої інтерактивної карти області можна ознайомитися з основними інвестиційними проектами регіону, інфраструктурою, іншою довідковою інформацією. Окремі експозиції присвячені презентації об’єднаних територіальних громад регіону, їх можливостям та потребам.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читать далее

Вітання першого заступника голови РДА Олени Шпак з Днем захисника України

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з українськими національними святами – Днем захисника України, Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Вшанування державою своїх захисників 14 жовтня, в День Покрови Пресвятої Богородиці, є продовженням давніх українських козацьких традицій.

День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги наших предків – козаків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. Згадаємо Пресвяту Богородицю, що завжди вважалася покровителькою, заступницею славного війська козацького та всього українського народу.

Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами всіх громадян України,  гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників!

Вітаємо усіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок захисника рідної землі, брав і бере участь у бойових діях та боронить кордони Вітчизни.

Нехай  єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Слава українському війську! Слава українському козацтву! Слава Україні!

З повагою,

перший заступник голови Токмацької  райдержадміністрації                                       Олена Шпак

Читать далее

Вітання голови ОДА Костянтина Бриля з Днем захисника України

Шановні запоріжці!

14 жовтня ми відзначаємо дуже важливе для всіх нас свято - День захисника України. Воно було проголошене три роки тому Президентом України Петром Порошенком на славетному острові Хортиця. Нині це свято об'єднує всіх патріотів нашої Батьківщини.

Сучасне військо народилося у важких виснажливих боях. Пройшовши горнило випробувань,  українська армія перестала бути просто символом, натомість набула змісту.

На сьогодні в Запорізькій області налічується майже 11 тисяч учасників АТО. Всі вони справжні Герої та заслуговують на нашу вдячність. Адже, не шкодуючи сил та здоров'я, військовослужбовці захищають мирне небо над нашими головами. Саме завдяки їм запорізькі малюки можуть спокійно відвідувати дитсадки та школи. А старше покоління не здригається, згадуючи страшні роки Другої світової.  Ми обов'язково переможемо агресора на Сході України!

Низький вам уклін і зі святом вас, захисники України!

Слава України!

Голова Запорізької обласної

державної адміністрації                                                               Костянтин Бриль

 

Читать далее

Календар

<< < жовтня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Реєстрація

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

DJ

Національний проект «Нове життя»

REMD

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Strategia

Запозичення під державні гарантії

MSRR

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

200-rokiv TG_Shevchenko

PNKh

ECO

Zapobigania_korypcia

ZOTIC

PROON

OSBB

ZOD_TRK

ZP

AB