ТОКМАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Меню

Важливо

AmKU

NADS

UVPZp

AB

ZRCZ

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

ZOMR

DFSMJB

вересня 2017

29 вересня 2017

Вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дорогі співвітчизники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана!

Важко переоцінити Ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага. Ваше покоління винесло на своїх плечах весь тягар війни, відродило країну після воєнної розрухи, пережило багато випробувань, болю та втрат і при цьому зберегло гідність, віру, силу духу, любов до рідної землі. 

Дозвольте засвідчити Вам глибоку шану та повагу за активну життєву позицію, участь у громадському житті та патріотичному вихованні молоді, значний внесок у розбудову нашої держави.  

Зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, довгих років життя, добра, злагоди та життєвих гараздів.

Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радості та тепла.

З повагою,

перший заступник голови райдержадміністрації     

Олена  Шпак

 

Читать далее

Вітання першого заступника голови РДА О.Шпак з Днем працівників освіти

Шановні освітяни!

У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Своїми здобутками Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Переконана, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і теплом. Вам вірять, вас люблять і шанують. Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям, вихователям, викладачам, зусиллями яких твориться майбутнє нашої держави.

Бажаю вам, дорогі освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а  усі ваші починання супроводжуються  успіхом та вдячністю.            

 

З повагою,
перший заступник голови райдержадміністрації

Олена Шпак

Читать далее

Виступ Президента України на зустрічі з працівниками освіти

Сонечко встає і шумить трава.
Бачу стежку, де проходиш ти, рідна ти.
Вчителько моя, зоре світова,
Звідки виглядати, де тебе знайти?

Автори цієї пісні, зворушливої до глибини душі, – добре відомі. Слова великого українського поета Андрія Малишка, музика – геніального Платона Майбороди. Але ця пісня стала справжньою народною. Вона уособлює ставлення нашого народу, ставлення українців до вас, вчителів. Вона свідчить про народну повагу до вашої праці.

Дорогі освітяни!

У цей передсвятковий день, перш за все, хочу висловити вам найщиріші привітання і вдячність. У ваших особах - усім українським педагогам за подвижницький труд. Бути вчителем – це справжнє мистецтво. Воно потребує таланту й наполегливості, відповідальності та самопожертви.

Ваша робота – навчити читати, писати, міркувати й користуватися багажем знань, накопичених людством. Але місія ваша - виховувати особистостей. На мою думку, це надзвичайно важливо і може перша ваша місія. Особистостей, які серцем та душею люблять рідну землю. Особистостей, які готові боронити її свободу та незалежність. І як тут не згадати думку, яку вважають словами об’єднувача Німеччини Отто фон Бісмарка, - про те, що війни виграють не генерали, а шкільні вчителі та парафіяльні священики. Думаю, що до України це відноситься повною мірою.

Зрозуміло, що День учителя це не професійне свято, як дехто думає. Це свято по-справжньому є всенародне. Цього року воно особливе, бо буквально в його переддень набув чинності новий закон «Про освіту». Це – документ, який відкриває шлях до довгоочікуваної системної реформи освіти.

Він  дозоляє сформувати індивідуальну освітню траєкторію для кожної людини. Ми відмовляємося від застарілого непродуктивного підходу, коли держава диктує дуже обмежену варіативність методів, форм і засобів навчання. Новий закон надає свободу вибору та самовизначення учням, свободу педагогічної творчості – працівникам освіти. Він утверджує свободу навчальних закладів – через встановлення широкої автономії. Наші шановні ректори вже це відчули, коли приймався закон про Вищу освіту. Сьогодні дійшли руки і до всіх освітніх закладів.

Закон значно підсилює вплив батьків і громадськості на навчальний процес.

Словом, новий закон «Про освіту» – це закон нових можливостей для всіх учасників навчального процесу.

І ще одне. Це демонстрація нашої рішучості рухатися шляхом реформ. Десятки років здавалося, що освітню реформу неможливо провести. Коли ми об’єдналися, Уряд, Верховна Рада, Національна рада реформ при Президенті України, і Президент доклав зусиль, то ми це зробили. І я з цим вас вітаю від щирого серця.

Дуже важливо, що в педагогів з'являється вільний вибір форм, методів і засобів навчання, що відповідають освітній програмі, в тому числі і сучасної з використанням найсучасніших освітніх технологій. Вчитель, викладач отримує право на педагогічну ініціативу, розроблення та впровадження авторських навчальних програм, проектів, освітніх методик і технологій.

Вже у 2018 році ми домовилися, що буде виділено, і це вже є в проекті закону про Державний бюджет, який зареєстровано в Верховній Раді, 520 мільйонів гривень на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть першокласників Нової української школи по всій Україні.

Розумію, що для успішної реалізації амбітних планів, люди, які присвячують себе педагогічній ниві, мають бути високо вмотивованими. Ми, спільно з Прем’єр-міністром, Урядом знайшли можливість підвищити розмір заробітної плати вчителів у 2017 році. Наступного року заплановано подальше її збільшення. Це, ще раз наголошую, представлено у проекті бюджету. І я переконаний, що воно буде проголосовано.

Я також переконаний, що ви використаєте усі прогресивні норми нового закону задля впровадження якісних змін у навчання дітей. Всіх дітей без винятку. У новому законі закріплені імперативні гарантії навчання дітей та молоді з особливими освітніми потребами Вони нарівні з іншими учнями в інклюзивному освітньому середовищі будуть мати можливість реалізувати свої таланти.

Окремо хочу подякувати виконуючому обов’язки голови комітету, депутату Олександру Співаковському, який також доклав максимально зусиль для того, щоб ця реформа відбулася і була проголосована в залі.

Дякую і за імплементацію норм про інклюзивну освіту. Це дуже важливо. Перша леді Марина Порошенко мені зранку до вечора наголошує, що проект інклюзивної освіти має бути нашим українським першим пріоритетом. Ви маєте потужного лобіста навіть всередині моєї родини.

Хотів би окремо зупинитися на сьомій статті нового Закону «Про освіту», яка зараз викликала не лише внутрішній, але й дуже широкий міжнародний резонанс.

Протягом останніх років ми дуже обережно, але дуже впевнено впроваджуємо курс на наповнення реальним змістом державного статусу української мови. Я хочу наголосити, що це було одним із моїх пріоритетів під час виборчої кампанії на посаду Президента України. І воно зараз дуже твердо і наполегливо реалізовується.

Деякі з наших кроків вже перевірені часом і сьогодні є всі підстави говорити про їх ефективність.

Пам’ятаєте скільки було дискусій, звинувачень, в тому числі і на мою адресу, за квоти на українську мову в українському радіоефірі? А тепер радіостанції не просто виконують, але й перевиконують вимоги закону про квоти на україномовні пісні та передачі. Аналогічний Закон за моєю ініціативою ухвалено і для телебачення. І я дякую всім, у тому числі і Віце-Прем’єр-міністру Вячеславу Кириленку, за потужну підтримку цієї ініціативи.

Цей Закон скоро почне діяти. І я наголошую, що у своєму посланні про внутрішнє та зовнішнє становище, з яким я на початку вересня виступив у Верховній Раді, я поставив завдання ухвалити закон про захист української мови у сфері послуг, бо там дехто поводиться так, що ніби не усвідомлює, що працює у фантастичній країні – Україні.

І, звичайно, ми не могли не посилити роль української мови в освіті. Про що тут дискутувати? Людина, яка закінчує українську школу має вміти говорити українською мовою.

І, звичайно, у мене прохання і до вас, шановні вчителі, щоб престиж мови вони підвищували не лише на уроках, але і у спілкуванні з дітьми - на перервах, у виховному процесі. Щоб діти бачили, що українська мова для вас – це не є суха норма закону, а живий засіб повсякденного спілкування.

В той же час, підписуючи один за одним закони, які підтримують нашу українську мову я дуже пильно стежу і стежитиму за тим, щоб залишався широкий простір для вільного використання інших мов, якими говорять громадяни України.

Україна демонструвала і демонструватиме таке ставлення до прав національних меншин, яке повністю відповідає нашим міжнародним зобов’язанням, перебуває в гармонії з європейськими стандартами. Звичайно, що ми не маємо і не будемо звертати уваги на істеричні заяви державної думи Російської Федерації, які давно прозвали тюрмою народів і з якої ми вирвалися і, я наголошую – ніколи не повернемося.

Там, пригадайте Шевченка, на всіх язиках все мовчить, бо благодєнствує.

Але потрібно докласти чимало зусиль, щоб роз’яснити свою позицію нашим європейським партнерам, на сам перед сусідам. Довести їм та всім європейським структурам, що мовна стаття українського освітнього закону повністю відповідає європейським практикам. І дуже важливо, щоб в цій дискусії ми чули один одного. Ми їх чули, але й вони обов’язково чули нас.

Новий Закон про освіту повинен нас не віддалили від Європи, в жодному разі, а навпаки – наблизити. І наскільки я розумію, Міністерство освіти за моїм дорученням вже звернулося до Ради Європи, Венеціанської комісії і я би дуже просив пані Гриневич, щоб ми не були пасивними «почекунами», а активно захищали своє бачення обов’язкових гарантів прав національних меншин.

Я також хочу наголосити, що результати експертизи і цієї дискусії в результатах перемовин з нашими європейськими партнерами можуть бути враховані і в новій редакції закону про середню освіту.

Я переконаний, що освіта – це ключ до європейського майбутнього України. Інвестиції в освіту – це не є видатки державного бюджету, а це є інвестиції. До речі, треба буде змінити бюджетний кодекс і перемістити видатки на освіту в інвестиції в майбутнє, бо це буде відповідати якості і сенсу видатків на освіту.

Я не маю жодного сумніву, що ми виростимо нове покоління освічених українців, які прославлятимуть себе, рідний край та Україну в усьому світі. І мені дуже приємно, що сьогодні, по закінченні нашого обговорення, ми матимемо можливість напередодні свята вручити державні нагороди.

Але зараз я пропоную перейти до обговорення тих проблем і напрямків і ще раз привітати вас з подвійним святом – з Днем учителя, всенародним святом, і з прийняттям Закону «Про освіту», який так довго чекали.

Дякую вам і Слава Україні!

 

Читать далее

Про здійснення операцій з металобрухтом

Токмацька райдержадміністрація інформує, що відносини, які  виникають у процесі здійснення  операцій з металобрухтом, регулюються  Законами України «Про металобрухт» та «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

Ст. 4 Закону України «Про металобрухт» визначено, що операції з металобрухтом здійснюються лише спеціалізованими або спеціалізованими металургійними переробними підприємствами, а також їх приймальними пунктами. Спеціалізоване або спеціалізоване металургійне переробне підприємство має право згідно з законодавством відкривати приймальні пункти, які здійснюють операції з металобрухтом.

Приймання побутового металобрухту від фізичних осіб дозволяється лише при пред'явленні ними документа, який засвідчує особу, та обов'язково оформляється актом приймання. Фізичні особи можуть здійснювати операції лише з побутовим металобрухтом. Приймання промислового брухту у фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, забороняється. Збирання, заготівля, переробка, реалізація промислового металобрухту фізичними особами забороняються.

Приймання промислового брухту від юридичних осіб оформлюється актом приймання із зазначенням найменування юридичної особи, кількості та джерел походження металобрухту.

Особи, винні у порушенні законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом, несуть адміністративну, цивільно-правову чи кримінальну відповідальність згідно з законами України.

Читать далее

Костянтин Бриль - на зв’язку з жителями Запорізького краю

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів «гарячу» телефонну лінію з жителями області.

Прямим зв’язком з керівником регіону скористалися 18 громадян.

Кілька звернень стосувалися надання матеріальної допомоги та  покращення надання якості медичних послуг. Жителі обласного центру повідомляли про неналежне виконання ремонту доріг та житлового фонду.

Заявниця з Розівського району Раїса Мацик нагадала про невідповідність розрахунків субсидії на вугілля в порівнянні з ринковими цінами. Житель Токмацького району Микола Галак наголосив на необхідності зведення газопроводу в селі Новомиколаївка.

Також громадяни скаржилися на незручність руху автобусів у Запорізькому та Кам’янсько-Дніпровському районах. Заявникам було повідомлено, що в грудні поточного року буде проводитися конкурс та переатестація пасажиро перевізників, і скарги місцевих жителів будуть взяті до уваги.

Підбиваючи підсумки спілкування з громадянами, Костянтин Бриль зазначив, що всі звернення будуть направлені керівникам профільних департаментів, які мають опрацювати їх у найкоротші терміни.

- Проблематика звернень громадян регіону змінюється тільки в залежності від сезону. В основному люди скаржаться на роботу Держгеокадастру, якість медичних послуг, звертаються з проханнями надання матеріальної допомоги та субсидій. Жоден із заявників не має отримати від посадовців так звані «відписки». Якщо люди звертаються до керівника регіону,  значить їм наболіло, і залишати їх напризволяще влада не має права, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читать далее

Токмацькі медики вийшли на акцію протесту

28.09.2017 запланована двадцять дев'ята позачергова сесія Токмацької районної ради сьомого скликання  не відбулася. Із 26 депутатів загального складу було зареєстровано 11.

 Перед початком заходу біля будівлі Токмацької міської ради зібрались лікарі та медичні працівники Токмацької ЦРЛ на протестну акцію на чолі з головним лікарем В.Тарасенком за причин затримки виплат заробітної плати. Пізніше мітингуючі піднялися до великої зали Токмацього міськвиконкому на вищезазначену сесію районної ради.

Ініціатори – працівники Токмацької  ЦРЛ, які вийшли з плакатами: «Уничтожая медицину, вы уничтожаєте свой народ», «Больных района некому будет лечить», «Рожденный брать давать не может», «Віддайте гроші», «Благодійності є межа». На акцію протесту зібралася також громадськість міста, представники місцевих ЗМІ, телебачення ТV5. Мітингуючі виразили незадоволення та вимагали пояснення діям керівництва району, депутатського корпусу, які нібито  не виділяють кошти Токмацькій лікарні за обслуговування районного населення і лікарі залишаються без заробітної плати (не отримали заробітну плату ще за липень).

На зустріч до людей вишли та мали слово: заступник голови РДА В.Братіщенко та головний лікар Токмацької ЦРЛ В.Тарасенко, які висловлювали своє бачення проблеми та її вирішення. Питання залишається відкритим.

 

Читать далее

В Запоріжжі відзначили День усиновлення

26 вересня в м.Запоріжжя у концертній залі ім. Глінки відбулося обласне свято з нагоди Дня усиновлення. За традицією, що склалася в Запорізькій області, у цей день вітають людей, які з великою жертовною любов'ю зігрівають у  своїх родинах дітей, що втратили за різних обставин сім'ю, дали їм надію на щасливе дитинство і повноцінне життя. Від Токмацького району у заході взяли участь 19 опікунів, піклувальників, прийомних батьків, працівники Токмацької служби у справах дітей райдержадміністрації. Загалом на свято приїхали близько 400 прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та опікунів Запорізької області. Вітали гостей свята голова  обласної державної адміністрації Костянтин Бриль та начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Матвєєва.

- Прийміть найщиріші вітання з Днем усиновлення, святом Віри, Надії та Любові. Батьківство - це велике щастя і разом з тим велика жертовність. Це порив душі та серця, коли люди йдуть на цей непростий крок – усиновлення. Це не тільки свято тих, хто стає опікунами малят. Це й день працівників служб, які доглядають за дітлахами та допомагають їм у житті. В наш непростий час діти особливо потребують догляду, ласки і тепла. Тож дуже дякую всім, хто щодня ділиться своїм щастям із дітками, які його потребують, - зазначив у вітальному слові голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону вручив відзнаки опікунам та фахівцям соціальних служб з нагоди свята. Прийомні батьки та опікуни отримали подяки Міністерства соціальної політики України та грамоти обласної державної адміністрації.

Читать далее

Перерозподілено кошти обласного бюджету для розвитку територій

Під час засідання 15-ої позачергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання були внесені зміни і доповнення до обласного бюджету на 2017 рік. Завдяки цьому спрямовано кошти на розвиток територій. Більшість змін стосуються напрямків використання раніше затверджених обсягів головним розпорядникам.

Зокрема, виділено кошти в сумі 1793,5 тис. грн. КП «Соцкомуненергія» для погашення боргів за газ та забезпечення подачі газу до п’яти  котелень у закладах соціального захисту.

Військовій частині 3029 Національної гвардії України на розвиток матеріально-технічної бази передбачено 925,8 тис. грн., військовій частині 3033 Національної гвардії України - 649,7 тис. грн., Запорізькому слідчому ізолятору на капітальний ремонт лазні та харчоблоку надано 157,9 тис. грн.

Для забезпечення водою закладів соціально-культурної сфери та населення необхідно провести  реконструкцію водопровідної мережі у с. Семененкове Вільнянського району, на що буде спрямовано 732,6 тис. грн., на реконструкцію водопровідної мережі у с. Орлянське Василівського району - 505,1 тис. грн., на буріння розвідувально-експлуатаційної свердловини для водозабезпечення с. Матвіївка Веселівського району - 1243,2 тис. грн., на реконструкцію зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання та каналізації Гуляйпільського колегіуму  «Лідер» - 750 тис. грн.

На облаштування 10 футбольних майданчиків зі штучним покриттям на умовах співфінансування виділено по 300 тис. грн. Берестівській об’єднаній територіальній громаді, Великобілозерському, Запорізькому, Гуляйпільському, Мелітопольському, Якимівському районам та Мелітопольській міській раді.

Також надано по 50 тис. грн. для початку процедури торгів для того, щоб у наступному році мати перспективу залучення джерел фінансування на будівництво хірургічного корпусу обласної клінічної дитячої лікарні та реконструкцію плавального басейну Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності.

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читать далее

28 вересня 2017

Стратегічні об’єкти мають бути захищені, а винні у вибухах на військових складах притягнуті до відповідальності – Президент щодо ситуації під Калинівкою

«Пожежа локалізована. Ми не очікуємо її подальшого розповсюдження і зараз ми ліквідуємо останні осередки задимлення», - повідомив Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, який повернувся з Калинівки, під час засідання воєнного кабінету, скликаного Президентом Петром Порошенком.

За його словами, нині на місці надзвичайної події продовжують працювати рятувальники в цілодобовому режимі, також є авіація, яка в разі необхідності відновить свою роботу.

Глава держави звернувся до керівників Генеральної прокуратури, СБУ, Національної поліції з вимогою знайти і притягнути до відповідальності винних у трагедії. «Ми маємо навчитися захищати наші стратегічні об’єкти від диверсійних груп. Є інші версії? Значить будемо притягати до відповідальності тих, хто буде (винен – ред.) за іншими версіями», - підкреслив Президент. Петро Порошенко повідомив, що сьогодні зранку дав наказ посилити оборону і охорону стратегічних об’єктів силами Збройних Сил. «Ми далі миритися з цими подіями не можемо», - підкреслив Президент.

Глава держави наголосив, що тенденція вибухів на військових складах містить загрозу для національної безпеки. «Просив би ретельно підготуватися для засідання РНБО, щоб були вжиті вичерпні заходи в найкоротші терміни і не допустити повторення трагедії», - підкреслив Президент.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що після отримання оперативної інформації одразу на місці був розгорнутий штаб, де були задіяні всі служби для ліквідації надзвичайної ситуації.

«Неймовірними зусиллями Збройних Сил, ДСНС, Національної гвардії і Національної поліції вдалось мобілізувати всі наявні ресурси для того, щоб локалізувати пожежу і забезпечити достатньо ефективну евакуацію», - сказав Володимир Гройсман. Він відзначив також ефективні дії місцевої влади. Зокрема, у Вінниці було розгорнуто пункт прийому евакуйованих людей, мобілізовано 50 автобусів для перевезення мешканців сіл, прилеглих до сховища боєприпасів.

Прем’єр-міністр також розповів, що Уряд сьогодні ухвалив рішення про виділення 100 млн гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. За його словами, було мобілізовано підрозділи ДСНС і ЗСУ для розмінування, а також матеріали і сили на відновлення зруйнованих будівель та інфраструктури.

Керівники силових структур, які беруть участь у ліквідації наслідків вибухів і пожежі на військових складах в Калинівці, доповіли про ситуацію.

Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко зазначив, що станом на 21:00 пожежу локалізовано і лишились лише окремі осередки задимлення. «Більшість майна і боєприпасів, які зберігались на базі, були врятовані завдяки професійним діям персоналу бази на чолі з їх командиром - полковником Батюком. Вони грамотно організували процес. Мужність і героїзм цих людей дозволили затримати розповсюдження вогню (по всій території бази - ред.)», - підкреслив він.

Голова ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що велика увага була спрямована на евакуацію населення. За його словами, всього було евакуйовано понад 30 тис. людей. Нині в Калинівці зосереджено 20 піротехнічних розрахунків – близько 100 людей особового складу і 40 одиниць техніки, які вже приступили до розмінування територій населених пунктів. Також працюють піротехнічні групи Збройних Сил України. «Думаю, найближчими днями ми розмінуємо населені пункти, і населення зможе повернутися до нормальних умов життєдіяльності», - зауважив він. Також буде організована допомога органам місцевої влади в проведенні відновлювальних робіт.

Перший заступник Голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін доповів, що по тривозі вночі були направлені на місце надзвичайної події підрозділи поліції Вінницької, Житомирської, Черкаської, Хмельницької та Київської області. За його словами, було створено 49 блок-постів, безпосередньо в Калинівці несли службу близько 500 працівників поліції. «І вони продовжують нести службу до теперішнього часу. Надавали допомогу з евакуації населення, і забезпечують охорону громадського порядку», - розповів він.

Голова Служби безпеки України Василь Грицак розповів, що було скоординовано спільні зусилля і внаслідок цього було проведено ефективні заходи із блокування району, евакуацію і інше. За його словами, разом з військовою прокуратурою подію було кваліфіковано за статтею 113 Кримінального Кодексу України (диверсія), і створено спільну оперативно-слідчу групу. Василь Грицак розповів, що СБУ працювала в трьох напрямах – розгортання штабу надзвичайних подій, який координує діяльність всіх суб’єктів, проведення розслідування та ліквідація наслідків.

Міністр оборони України Степан Полторак повідомив: «Цей арсенал потенційно міг прийняти 140 тис. тон. Там знаходилось 83 тис. тон (боєприпасів - ред.)». За його словами, 68 тис. тон - це були боєприпаси, готові до застосування, решта - це компоненти до боєприпасів та металобрухт.

«На даний час розповсюдження пожежі припинено, локалізавано. Є задимлення території. Але відкритого вогню немає. В останні години немає і вибухів на території сховища», - повідомив міністр.

Міністр зауважив, що подібна надзвичайна подія відбувається не перший раз. Він нагадав, що після вибухів на складах боєприпасів у Сватовому був звільнений заступник Начальника Генерального штабу, притягнуто до відповідальності та оголошено про службову невідповідність шести генералам та 46 офіцерам. За підсумками роботи у Балаклеї до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 80 осіб. Міністр повідомив, що за підсумками розслідування подій під Маріуполем найближчим часом доповість Президенту про результати.

Міністр також повідомив, що у 2014 році на сховище поблизу Калинівки було виділено 500 тис. грн, а в цьому році на цей об'єкт виділено 25 млн грн.

 

Читать далее

Семінар – навчання щодо використання системи електронних державних закупівель „ProZorro”

26-27.09.2017 за підтримки керівництва Токмацької районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання   на тему «Практичні аспекти застосування законодавства у сфері публічних закупівель та особливості роботи в електронній системі Prozorro». На захід було запрошено  відповідальних осіб структурних підрозділів ТРДА за здійснення допорогових закупівель, голів та членів   тендерних комітетів комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування.  Семінар  провели експерти із публічних закупівель Інституту економічних досліджень, які детально розкрили перед аудиторією широке коло питань, що стосуються використання електронної системи публічних закупівель "Prozorro".

 Основна мета семінару – ознайомитися зі змінами законодавства у сфері закупівель, отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування Закону України « Про публічні закупівлі», який вступив в дію з 1 серпня 2016 року.

Під час семінару  розглянули питання: тендерний комітет та уповноважені особи замовника; планування процедур закупівлі; до порогові електронні закупівлі; особливості складання тендерної документації; оцінка тендерних пропозицій; кваліфікаційні вимоги до учасників за статтями 16 та 17 Закону; відкриті реєстри; особливості укладання договору про закупівлю та внесення змін до істотних умов договору; процедура проведення відкритих торгів за Законом про публічні закупівлі; особливості проведення відкритих торгів у разі, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму для товарів і послуг – 133 тисячам євро, для робіт – 5150 тисячам євро; звітування за процедурами закупівлі; порядок оскарження дій замовника під час проведення торгів.

 Учасникам семінару було проведено практичну демонстрацію електронних торговельних майданчиків і присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання. Розглянуті на семінарі питання врахували актуальні зміни в законодавстві  щодо публічних закупівель.

Читать далее

Календар

<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Реєстрація

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

DJ

Національний проект «Нове життя»

REMD

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

Strategia

Запозичення під державні гарантії

MSRR

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

200-rokiv TG_Shevchenko

PNKh

ECO

Zapobigania_korypcia

ZOTIC

PROON

OSBB

ZOD_TRK

ZP

AB